Kalendarz

Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

My na facebooku

Nasze Pociechy

środa, Maj 13, 2015

„NASZE POCIECHY MINI ŻŁOBEK”
CENTRUM DZIENNEJ OPIEKI NAD DZIECKIEM WIEKU OD 4 MIESIĘCY DO 4 LAT

Jesteśmy placówką, w której kładziemy wysoki nacisk na profesjonalizm i fachową opieką nad Dziećmi – tym bardziej wymagającą, jak wymagające są nasze Najmłodsze Dzieci.

Wielu Rodziców zmuszonych jest do powrotu do pracy zbyt szybko po narodzinach Malucha i rozumiemy jak ciężko jest powierzyć maleńkie jeszcze Dziecko w obce ręce.
Aby ułatwić Rodzicom i Dzieciom godziny rozstania oferujemy:
– przyjazną, ciepłą atmosferę
– doskonałe warunki lokalowe
– wykwalifikowany, doświadczony personel
– rozkład dnia maksymalnie dopasowany do potrzeb Dzieci, z uwzględnieniem indywidualnych godzin snu, karmienia, specyfiki posiłków.
– zabawy wspomagające proces rozwoju i edukacji. Dla starszych dzieci oferujemy zajęcia plastyczne, rytmiczne, zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Dodatkowo czas spędzamy m. in. na zabawie i wspólnym czytaniu bajek:)

Placówka nasza spełnia kryteria jak dla żłobków i przedszkoli w zakresie bezpiecznych i higienicznych warunków nauki, wychowania i opieki, wyposażenia w sprzęt i środki dydaktyczne.

Żadna placówka nie zastąpi Domu Rodzinnego – i mając to na uwadze robimy wszystko, aby Dzieciom zapewnić spokojne i bezpieczne godziny rozstania a Rodzicom pragniemy zapewnić możliwość spokojnego powrotu do pracy w poczuciu, że ich Skarb jest bezpieczny i zadowolony.

Chcemy, aby „NASZE POCIECHY MINI ŻŁOBEK” był dla Dzieci miejscem przytulnym, bezpiecznym, twórczym i wesołym. Każdy Maluszek może u nas liczyć na troskę i zrozumienie w trudnych chwilach rozłąki z Najbliższymi